Ontvang onze nieuwsbrief:

Oud-bestuurders Booosting

05 juli 2011: De eerste bestuurders van Booosting vormen de Raad van Advies. Bestuur en Raad van Advies blijven op deze wijze nauw bij elkaar betrokken.


Oud-bestuurders Booosting


Bestuurders maken gebruik van de wijze raad van de oprichters en oud-bestuurders; hun expertise en kennis van de oud-bestuurders wordt regelmatig ingezet bij de organisatie van activiteiten; zij dragen bijvoorbeeld bij met een (tegen-) lezing of als moderator / discussieleider.

Op een rij de bestuurders vanaf de oprichting in 1988:

Jan Brouwer voorzitter

31 augustus 1988 - augustus 1991


Mick Eekhout secretaris

31 augustus 1988 - augustus 1991


Marcel Vroom penningmeester

31 augustus1988 - februari 1996


Frank Bronswijk algemeen lid

31 augustus 1988 - augustus 1991


Friso Kramer algemeen lid

31 augustus 1988 - augustus 1991


Jan Westra vice-voorzitter + voorzitter

31 augustus 1988 - augustus 1991 -  juli 1996


Henk van Laarhoven algemeen lid

mei 1991 - januari 1999


Eric Vreedenburgh vice-voorzitter

mei 1991 - januari 1999


Jouke Post secretaris + voorzitter

juli 1991 - juli 1996 - juni 1999


Jos Lobee algemeen lid

augustus 1991 - juli 1996

Dick Bartels algemeen lid

augustus 1991 - januari 1994


Jaap Koning algemeen lid

juni 1996 - januari 1999


Jos Lichtenberg algemeen lid + voorzitter

april 1996 - juni 1999 - januari 2004

Jan vd Woord secretaris

juli 1996 - oktober 2001


Johan Riezebos penningmeester

juli 1996 - januari 2001

Nico Noort algemeen lid

januari 1999 - mei 2005

Harm Boomsma algemeen lid + voorzitter

januari 1999 - januari 2004 - oktober 2008


Els Zijlstra algemeen lid

januari 1999 - september 2002

Eduard Böhtlingk algemeen lid

juni 1999 - november 2002

André Roelofsen penningmeester

januari 2001 - oktober 2008

Maarten Willems secretaris

oktober 2001 - april 2005

Thijs Verburg vice-voorzitter

februari 2002 - oktober 2008

Frido van Nieuwamerongen vice-voorzitter

december 2002 - oktober 2008

Niels vd Heuvel studentlid

juni 2007 -oktober 2008

Atto Harsta algemeen lid  + voorzitter

juni 2004 - oktober 2008 - oktober 2010


Karel Vollers secretaris

mei 2005 - oktober 2010

Esther Hebly algemeen lid

september 2006 - oktober 2010

Martin Smit vice-voorzitter + voorzitter

oktober 2008 - oktober 2010  -juni 2012


Robert Winkel algemeen lid

oktober 2008 - oktober 2011

 

Iwan van Bochove algemeen lid

oktober 2008 - december 2013

 

Berend Groeneveld penningmeester

oktober 2008 - september 2013

 

Jasper Moelker studentlid + algemeen lid

oktober 2008 - april 2010 - december 2013

 

Jan van der Windt secretaris

oktober 2010 - december 2015


Elma Durmisevic algemeen lid
oktober 2010 - december 2017

 

Jooost Heijnis voorzitter

september 2012 - juni 2016

 

Het huidige bestuur

Naam:
Email:
Titel:
Commentaar:
Capcha:
Booosting platform voor koplopers in bouwinnovatie | T 06-4455 4026 | E info@booosting.nl | W www.booosting.nl