Ontvang onze nieuwsbrief:

Presentaties Activiteit Co-Creation Centre

Het Co-Creation Centre wordt plm. eind april 2020 opgeleverd
vlnr de sprekers: Linssen, Paardekooper Overman, De Krom, Hayez en Hoogendoorn Hoekdetail, de zwarte lijnen zijn siliconen, aan de binnenzijde zit een glazen vin

17 februari 2020: De Booosting activiteit van 11 februari jl. stond in het teken van structureel verlijmen en het gebruik van siliconen in de bouw, met het Co-Creation Centre dat in aanbouw is op The Green Village, als fraai voorbeeld.


Presentaties Activiteit Co-Creation Centre


Introductie
Robert Capel

bestuurlid Booosting & Octatube
r.capel@octatube.nl

Welkom op The Green Village
Hubert Linssen

programmamanager The Green Village
hubert.linssen@thegreenvillage.org


Architectonisch ontwerp
Armand Paardekooper Overman

architect/associate Mecanoo

armand.paardekooper@mecanoo.nl

 

Technisch ontwerp en uitvoering
Wout Hoogendoorn

directeur Si-X

w.hoogendoorn@si-x.nl

Constructief ontwerp

Glastest TU Delft (0:29)
Diana de Krom

projectleider constructies ABT

d.d.krom@abt.eu


Silicone Façade Engineering: past, present and future
Valérie Hayez

Global Façade Engineering Dow Silicones België

valerie.hayez@dow.com

Tegenlezing glazen gebouwconstructies
Rutger Snoek - bestuurslid Booosting en expert vastgoed Rijksvastgoedbedrijf

rutger.snoek@rijksoverheid.nl

 

CCC partners

•ABT •Circuton •Efro •Fundex •Hunter Douglas •Kroon & de Koning/Volker Wessels •Mecanoo •Priva •Provincie Zuid Holland •The Green Village •TKI Urban Energy •TU Delft •Van Dorp installaties

 

aankondiging van deze activiteit

volledig glazen paviljoen kan aanval met bulldozer weerstaan Cobouw 7-2-20

 

 

Naam:
Email:
Titel:
Commentaar:
Capcha:
Booosting platform voor koplopers in bouwinnovatie | T 06-2456 0127 | E info@booosting.nl | W www.booosting.nl